مگامنو

ارتباط حضوری

بیمه شخص ثالث به دلیل کاربرد زیاد در کشور و همچنین قانون اجباری بودن استفاده از آن، نسبت به سایر انواع بیمه نامه مخاطبین زیادی را به دست آورده است. مردم می توانند بیمه نامه شخص ثالث را به صورت آنلاین و حضوری خریداری نمایند اما با توجه به این که در خرید حضوری امکان ارتباط بهتر با کارشناسان فروش و مشاورین وجود دارد لذا شرکت بیمه شخص ثالث 724 به منظور رضایتمندی مشتریان، افزایش آگاهی نسبت به انواع بیمه شخص ثالث و نهایتا تصمیم گیری درست، خدمات خرید حضوری بیمه شخص ثالث را برای بیمه گذاران فراهم نموده است.

gmap (1)
shadow
تماس و مشاوره

با توجه به این که بیمه نامه شخص ثالث از نظر خدمات تحت پوشش و همچنین کارایی تنوع زیادی دارد لذا مشتریان لازم است قبل از تصمیم به خرید بیمه شخص ثالث اطلاعات کامل در مورد خدمات و مزایای این بیمه نامه را از طریق تماس حضوری و یا تلفنی با شرکت بیمه و ارتباط با مشاروین شرکت به دست بیاورند.

خرید حضوری و یا آنلاین

پس از این که مشتری برای خرید بیمه شخص ثالث به قطعیت رسید باید مراحل خرید بیمه نامه انجام شود. برای این منظور هم امکان خرید آنلاین برای بیمه گذاران فراهم بوده و هم این که مشتری می تواند حضورا به شرکت بیمه شخص ثالث مراجعه کرده و با تکمیل فرم های ثبت نام عملیات خرید بیمه نامه را به اتمام برساند.

ارسال سند بیمه نامه برای بیمه گذار

پس از عقد قرارداد بیمه شخص ثالث بیمه گذار باید سند بیمه نامه را نزد خود داشته باشد تا در زمان بروز حوادث با ارائه این سند به شرکت بیمه، از خدمات بیمه گر بهره مند شده و حتی می تواند از بیمه نامه شخص ثالث به عنوان وثیقه استفاده کند. لذا پس از خرید شرکت بیمه شخص ثالث به محض آماده شدن سند، برای مشتریان ارسال خواهد نمود.